Инфлацията е страшна. Едно време Юда е продал Исус за 30 сребърника, а сега българската църква изтъргува само един кръст за 150.
Гледайте новия епизод на "Господари на Уеба"
Вместо да засилва вярата, родната църва се компрометира все повече, оставяйки българина да гази в блато от езически ритуали и изкривени традиции. Гледайте!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!