Чалга певец с 220 км/ч на магистралата (ВИДЕО)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.12.2015 15:28
144
0

Чалга изпълнителят Ангел се похвали в социалната мрежа Фейсбук, че се вози с приятели с 220 км/ч на магистралата. Видеото, разпространено в официалните профили на певеца, показва как той се радва, пее и ръкопляска със своите приятели, докато водачът на колата натиска газта до дупка. Ангел седи точно до шофьора, а наши зрители твърдят, че зад шофьора пък е Стефан от "Женени от пръв поглед". 

 

Ние от Gospodari.com за пореден път се обявяваме против подобно рисково шофиране по българските пътища. Каквато и радост да е в сърцата на хората от видеото, нищо не може да оправдае това брутално погазване на пътните правила и по-специално ограничението на скоростта за движение. 

 

Шофирайте с повишено внимание, скъпи приятели!     

 

РОМИ СЪС 180 КМ/Ч НА МАГИСТРАЛАТА, ИЗПРЕВАРВАТ ОТ ДЯСНО

 

РАЛИ ЗА ТИРОВЕ ПО БЪЛГАРСКИТЕ ПЪТИЩА

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.