Наскоро в Благоевград беше извършен грабеж на заложна къща. Най-притеснена от престъплението бе жена, оставила там в залог два телефона и два златни пръстена.
Тя успя доста детайлно да опише златните накити – от големите. Още по-добре се справи с марките на заложените телефони – „Еленово” и „СамЦунг”.
Дамата бе доста притеснена, че престъпниците може да са й взели скъпите вещи. Оплака се, че не знае какво ще прави, ако ги няма.
Накрая изрече и тежката заплаха: „До Генералния директор на Република България ще пратя!”
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!