До Генералния директор на Републиката: Няма ми пръстените!

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.11.2018 22:23
49
0

Наскоро в Благоевград беше извършен грабеж на заложна къща. Най-притеснена от престъплението бе жена, оставила там в залог два телефона и два златни пръстена.

 

Тя успя доста детайлно да опише златните накити – от големите. Още по-добре се справи с марките на заложените телефони – „Еленово” и „СамЦунг”.  

 

Дамата бе доста притеснена, че престъпниците може да са й взели скъпите вещи. Оплака се, че не знае какво ще прави, ако ги няма.

 

 

Накрая изрече и тежката заплаха: „До Генералния директор на Република България ще пратя!”

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.