Наш зрител ни изпрати тези снимки, направени на 2 юли 2015 г. на улиците "Козлодуй" и "Георги Тертер" в град Пловдив.
В описанието към сигнала си той пише, че това неправилно паркиране е често явление. В Пловдив джиповете обичали да си почиват по тротоарите.

Нека си починат горките джипове! Чудим се само обаче дали и от КАТ са в почивка, та не пишат актове!
Не пропускайте още:
В Несебър: Полицейски патрул на място за инвалиди
Безгранична наглост: Автомобили пречат на колоездачи
С детската количка на шосето заради неправилно паркирал камион
Продължавайте да ни пращате вашите авторски видеа и снимки през новата ни платформа!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!