Джиповете в Пловдив си почиват по тротоарите

Джиповете в Пловдив си почиват по тротоарите

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.07.2015 9:19
142
0

Наш зрител ни изпрати тези снимки, направени на 2 юли 2015 г. на улиците "Козлодуй" и "Георги Тертер" в град Пловдив. 

 

В описанието към сигнала си той пише, че това неправилно паркиране е често явление. В Пловдив джиповете обичали да си почиват по тротоарите. 

 

""

 

Нека си починат горките джипове! Чудим се само обаче дали и от КАТ са в почивка, та не пишат актове!

 

Не пропускайте още:

 

В Несебър: Полицейски патрул на място за инвалиди

 

Безгранична наглост: Автомобили пречат на колоездачи

 

С детската количка на шосето заради неправилно паркирал камион

 

Продължавайте да ни пращате вашите авторски видеа и снимки през новата ни платформа!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.