Странен автомобил се появи изневиделица в близост до сградата на парламента. Буден гражданин е успял да направи няколко снимки, след което автомобилът мистериозно изчезнал.
Гледайте новия епизод на "Господари на уеба"!
Само ние от „Господарите“, разбира се, разполагаме с кадри от няколко улични камери и видеорегистратор вътре в колата. Вижте!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!