Главният архитект на Варна – безсилен, нямал служебна карта (видео)

Всичко от Антон Парталев
Антон Парталев
02.06.2026 17:26
963
0

Главният архитект на Варна Виктор Бузев се оплака в Nova TV, че в кметството не работел принтерът и не могли да му издадат служебна карта, следователно охраната не го пуснала да инспектира незаконния град край Варна. Той се възмутил и си тръгнал.

Подобно обяснение даде и кметът на Варна Благомир Коцев.

Бузев разказа още, че институцията главен архитект е сведена до гумен печат и че неговата работа е да „разрешава законни проекти“.

Ясно е, че този скандал не принадлежи само на тази администрация, но въпросът остава по принцип: господа, ако упражнявате контрол колкото може да упражни обикновен гражданин, тогава за какво сте ни точно Вие на тези властови позиции?

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.