Главният архитект на Варна Виктор Бузев се оплака в Nova TV, че в кметството не работел принтерът и не могли да му издадат служебна карта, следователно охраната не го пуснала да инспектира незаконния град край Варна. Той се възмутил и си тръгнал.
Подобно обяснение даде и кметът на Варна Благомир Коцев.
Бузев разказа още, че институцията главен архитект е сведена до гумен печат и че неговата работа е да „разрешава законни проекти“.
Ясно е, че този скандал не принадлежи само на тази администрация, но въпросът остава по принцип: господа, ако упражнявате контрол колкото може да упражни обикновен гражданин, тогава за какво сте ни точно Вие на тези властови позиции?
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!