След 16 години програма за интеграция на ромите, която трябваше да продължи 10 години, отиваме на урок при едни десетокласници, за да проверим справила ли се е държавата с „декадата на ромското включване“.
Гледайте новия епизод на “Господари на уеба”!
Вижте!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!