Зимата е красиви пейзажи, горещ шоколад и мирис на портокалови корички и канела... Да, бе!!!
Зимата е полярната експедиция до офиса, онзи неуспешен опит да се превъплътим в Албена Денкова.
Леденият сезон често ни изпраща в поликлиника, и то не само заради специфичния цвят на носни секрети.
Почти дойде време за: "Зимата отново ни изненада", слагайте шубите и проверявайте грайферите!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!