Инфлуенсърката Джейми Елиас – има 45К последователи в Инстаграм, не е шега работа – стана първи домакин в 15-ия сезон на „Черешката на тортата“.
Джейми си взе помощник и през цялото време му даваше нареждания и помогна буквално с 0.03% от собствената си вечеря.
По-късно посрещна гостите си с колие от жив питон, поднесе ястия купени от ресторант, не яде, защото точно в седмицата, в която участва в черешката на тортата, прави и лечебен глад.
Гостите не се чувстваха комфортно, уютно, а разговорът вървеше като гранитен блок към пирамида.
Ние в „Господарите“ сме гледали много неща по телевизията, но такова нещо не бяхме виждали.
За 30 минути си зададохме около 900 пъти въпроса – добре де, в крайна сметка, тогава защо си влязла доброволно в този формат?
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!