Как звучи блеенето в пленарна зала при внесен вот на недоверие (видео)

Всичко от Виктория Симеонова
Виктория Симеонова
13.01.2020 17:08
193
0

Родните ни политици най-вероятно си представят дебатите за предстоящ четвърти вот на недоверие към кабинета Борисов като мощна ария, изпълнена от 240 тенори, или дори като разтърсващия звук на 240 каба-гайди, изпълващ пленарната зала.

 

Как си представя същото нещо електоратът ли? Като най-обикновено блеене на селскостопански животни. 

 

За повече образност - вижте видеото! 

 

А тук можете да си припомните предишен път, в който Корнелия Нинова се е опитвала да клати кабинета на Борисов, все така безуспешно: 

 

ТИНТИРИ-МИНТИРИ: ВОТ НА НЕДОВЕРИЕ, МИНИСТРИ-ВРАГОВЕ И О, ЕВРОПРЕДСЕДАТЕЛСТВО

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.