Родните ни политици най-вероятно си представят дебатите за предстоящ четвърти вот на недоверие към кабинета Борисов като мощна ария, изпълнена от 240 тенори, или дори като разтърсващия звук на 240 каба-гайди, изпълващ пленарната зала.
Как си представя същото нещо електоратът ли? Като най-обикновено блеене на селскостопански животни.
За повече образност - вижте видеото!
А тук можете да си припомните предишен път, в който Корнелия Нинова се е опитвала да клати кабинета на Борисов, все така безуспешно:
ТИНТИРИ-МИНТИРИ: ВОТ НА НЕДОВЕРИЕ, МИНИСТРИ-ВРАГОВЕ И О, ЕВРОПРЕДСЕДАТЕЛСТВО
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!