Двама пешеходци имаха нещастието да пресичат наводнена улица в добрата стара Англия.
Шофьорите не се посвениха да ги опръскат.
Ако живееха тук, английските пешеходци щяха да бъдат отмъстени, защото под локвата щеше да се крие яма, която да изкърти окачването на колите.
Затова повтаряйте си #hubavoe.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!