Може би по-страшно от това да загубиш контрол над кола е само да загубиш контрол над каруца. Гледаме как един невнимателен „шофьор“ не успява да удържи конете си и единствено можем да се надяваме, че няма пострадали!
Още от Лафове и гафове
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!