Колко теории за войната могат да бъдат измислени в България?
Борбата за мир е нещо страхотно, но кадрите, които предстои да видите нямат нищо общо с нея.
Вижте протестите за "мир и неутралитет" в Пловдив и София, които се превърнаха в сцена за перифразирани, но едни и същи опорки, дезинформация и насилие. "Неутралитетът" е като прозрачна маска. И в моменти като този, в които светът трябва да се справя с последиците от действията на един диктатор, няма никакво място за "неутралитет".
Споделете ни в коментарите дали според вас мирът изглежда по този начин?

Протестиращи се сбиха в подлеза на Софийския университет (видео)
Колко теории за войната могат да бъдат измислени в България?
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!