Премиерът Борисов отново направи фейсбук включване от далечни кътчета на Родината, не, не е за кризисен пиар и не е защото всеки ден (вече близо 100) хиляди му искат оставката. Ей така просто, защото е готин и мисли за всички българи, където и да се намират.
„Дискавъри: Магистрала „Хемус“ – осмото чудо на света“ (видео)
И трябва да му се признае – пиар майстор – умее да, дет се вика, пън да вземе и да го превърне в трибуна.
Бурни аплодисменти посрещат джипката на Борисов (видео)
Така, седнали върху пънчета с министър Ананиев разясниха прекрасния кредитен рейтинг на България, даден от Moody’s, една световна агенция, глобявана стотици милиони за невярна информация.
Не, че нещо… не се заяждаме… ама и ние не сме хващани в гората.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!