2020 година сама по себе си е едно дълго и болезнено пребиване. Няма да изреждаме какво се случи, но определно ще я запомним.
Събрали сме компилация от пребивания на лед, в които случайни хора ги боли за наше удоволствие.
Някой би казал, че това е инфантилно и детинско, но пък ние не твърдим, че сме зрели и сериозни хора.
Весели празници и когато се наложи да паднете, дано да е на меко!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!