Видео, в което люта северномакедонка е бясна на България се разпространява из нета. В анкетата дамата обяснява, че за всичко е виновна България и няма шанс да се ваксинира с отпуснати от България ваксини, за да не я чипират и да се събуди българка.
Гледайте новия епизод на “Господари на Уеба”
Вижте какво всъщност е това видео!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!