Преди изборите Веселин Марешки и Валери Симеонов се обединиха и зявиха, че целят да са третата по големина партия в парламента. Как ли преживяват факта, че не само не са третата, а десетата и остават много далече от парламента
Още от Лафове и гафове
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!