Марешки за протестите: Ходих пеша заради 20 - 30 лумпена (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
30.07.2020 15:13
127
0

Лидерът на ПП Воля Веселин Марешки беше принуден да отиде до БНТ пеша пореди блокада от протестиращи на столичния "Орлов мост". В близост до него дори се разби стъклена бутилка. Това го разгневи и той няколко пъти нарече протестиращите "лумпени" и добави също, че тези, които не го харесват са малко в сравнение с тези, които го поздравяват и му казват "Благодаря"!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.