Лидерът на ПП Воля Веселин Марешки беше принуден да отиде до БНТ пеша пореди блокада от протестиращи на столичния "Орлов мост". В близост до него дори се разби стъклена бутилка. Това го разгневи и той няколко пъти нарече протестиращите "лумпени" и добави също, че тези, които не го харесват са малко в сравнение с тези, които го поздравяват и му казват "Благодаря"!
Още от Лафове и гафове
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!