Днешният ни мийм е инспириран от пътешествията на Валя и Моро в чужбина.
Моро, като един типичен инфлуенсър, презентира ястието си – сандвич с „Шеринга“, на зрителите. Естествено, препоръча на последователите си точно от коя будка в Амстердам да си вземат най-хубавите сандвичи с прясна риба, хваната само преди 3 години.

Вижте неспонсорираната реклама на Моро, директно от Амстердам!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!