Празниците са време за почивка и пир, но трябва да се внимава, защото твърде много от нещо хубаво не е на хубаво.
Честита Нова година, скъпи приятели, успешна да е и изобилна!
Празниците са време за почивка и пир, но трябва да се внимава, защото твърде много от нещо хубаво не е на хубаво.
Честита Нова година, скъпи приятели, успешна да е и изобилна!
Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!