МИЙМ: След като ми кажат да не преяждам по празниците (видео)

Всичко от Антон Парталев
Антон Парталев
03.01.2025 9:00
6669
0

Празниците са време за почивка и пир, но трябва да се внимава, защото твърде много от нещо хубаво не е на хубаво.

Честита Нова година, скъпи приятели, успешна да е и изобилна!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.