Премиерът Борисов, човекът живеещ в перманентна PR акция, пообиколи и в последните седмици насам-натам, да се види с народа, да си стиснат ръцете.
Борисов няма афинитет към маските, а пък социалната дистанция за него е кощунство.
Да обаче на 25 октомври сам обяви, че e дал положителен тест за коронавирус.
Пожелаваме му бързо оздравяване… така както го желаем на всички, с които премиерът си стискаше ръцете и разговаряше без маска в последно време.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!