Наръси ли Борисов избирателите с КОВИД при обиколките си без маска? (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
27.10.2020 13:32
74
0

Премиерът Борисов, човекът живеещ в перманентна PR акция, пообиколи и в последните седмици насам-натам, да се види с народа, да си стиснат ръцете.

Борисов няма афинитет към маските, а пък социалната дистанция за него е кощунство.

Да обаче на 25 октомври сам обяви, че e дал положителен тест за коронавирус.

Пожелаваме му бързо оздравяване… така както го желаем на всички, с които премиерът си стискаше ръцете и разговаряше без маска в последно време.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.