Коледа е време за семейството, за дома, за всичко любимо. Някои хора обаче го превръщат в карнавал на разрухата и хаоса, който ни натоварва повече от обичаен вторник с колегата, който си реже ноктите на бюрото.
Събрали сме най-смешните опити на хората да се забавляват на Коледа. Все пак щом някой се смее, значи си е струвало.
Ние още не сме запалили елхата, но пожарогасителят е под ръка!
Приятно гледане и весели празници!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!