Парламентът с несериозно отношение към химна на Европа (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
02.09.2020 13:56
147
0

В първия ден на новия парламентарен сезон, депутатите, настанени удобно в новата зала, изслушаха химните на България и Европа.

И двата химна бяха на запис, като европейския – и в изпълнение на детски хор.

Да бяхте поканили децата, дами и господа парламентаристи, да ви го изпълнят на живо, а не равнодушно да си пуснете първия запис, който ви е попаднал, да мине там тая формалност един вид, че имаме държава за „спасяване“.

Меко казано несериозно, затова ние им предлагаме, другия път да си пуснат същото велико произведение, символ на обединена Европа, само че в изпълнение на мъпетите. Тогава поне откровено ще си е цирк.

Честита нова зала, впрочем, данъкоплатците с радост дадоха 23 милиона за тая красота неземна.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.