Клип на пияни ромки, които се разхождат в седем сутринта с бебе на ръце и бутилка алкохол, предизвика вълна от коментари в социалните мрежи.
Авторът на клипа се представя за полицай, за да разбере имената на жените. Жената, която твърди, че е майка на детето казва, че е пълнолетна, но видимата й възраст не отговаря на твърдението й.
Според автора детето е посиняло от студ, а на кадрите се чува силният му плач. То е дете на една от жените и е на не повече от няколко месеца. Мъничето е облечено само с една блуза, като крачетата му са голи и премръзнали.
По последна информация бебето е прието в болница "Специализирана болница за активно лечение по детски болести - проф. д-р Иван Митев".
Ето какво написа човекът, заснел видеото:
"Моля СПОДЕЛЯТЕ!!!
Не ЖЕЛАЯ ПУБЛИЧНОСТ ИЛИ СЕНЗАЦИЯ!
МЕЧТАЯ ДА СЕ ВЗЕМЕ ДЕТЕТО И ДА Е В СИГУРНИ РЪЦЕ!
Белкем го види някоя ИНСТИТУЦИЯ в тази прекрасна татковина.
Потресен съм!
Държа да отбележа нещо много важно а именно това че представяйки се за полицай беше с цел да взема личните им данни и да ги предоставя на органите които ще вземат мерки"
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!