Поука след оставката: Който не вземе скункса, нищо добро не го чака

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
21.11.2018 21:24
45
0

Днес парламентът гласува оставката на Валери Симеонов. Бившият вече вицепремиер на два пъти отказа да приеме Златния скункс, макар че си го заслужи напълно. И лекомислено пренебрегна предупрежденията – който не вземе Скункса, нищо добро не го чака.

 

Въпреки че се представя за противник на шума, Симеонов успя да сътвори страхотна дандания около себе си.

 

Първо обиди майките на деца с увреждания.

 

После каза, че няма да им се извини.

 

След това се извини, но под натиск. Каза, че няма да подава оставка, защото нямал лични причини да го прави.

 

А после подаде оставка по лични причини. Това, ако е праволинейно поведение, здраве му кажи!

 

Българската политика наистина опустя.

 

Сега кой ще дърпа баби по границата, кой ще мери шума на заведенията по морето и кой ще строи Великата българска ограда по турската граница?

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.