Предизборната кампания стартира, но доста преди това на някои родни политици започнаха да им растат ореоли. То не се раздаваха пари и сака, то не се обгрижваха болни по болници и аптеки.
Разбира се, всички те мислят единствено за благото на народа и страната. А дано, но надали.
Не ни се мисли какво ни чака в разгара на кампанията.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!