Ром се закани да отреже кулата във "Факултета" с флекс, ако разпръсква 5G (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
12.03.2021 14:21
92
0

В квартал „Факултета“ в София общината вдигна 24 метрова кула, която ще следи с камери за незаконно изгаряне на боклуци, замърсяващи с дима си въздуха.

Какво точно ще се случи, когато евентуално се открият такива нарушения, не става ясно.  Как точно вездесъщите „проверки“ ще сплашат нарушителите също остава загадка.

По-интересното е, че млади жители на квартала, така напоително са се информирали за опасностите от 5G технологията, че ако кулата се окаже проводник на тази зла сила – ще я нарежат с флекса и съборят.

В един от прословутите репортажи на Жоро Игнатов пък неизвестен мъж твърди, че той е Живият интернет, нещо като месия, нещо като син на Големия рутер.

Слагайте шапките от алуминиево фолио и пускайте да гледате! Приятно!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.