Tаксита спират безнаказано на забранено място

Tаксита спират безнаказано на забранено място

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.07.2015 13:08
174
0

Gospodari.com получи поредната снимка с пътни нередности. На нея се виждат няколко таксита на столичния бул. "Александър Стамболийски", които са спрели по най-наглия начин, въпреки пътната сигнализация и знака за забранен престой и паркиране.

 

"Това е всекидневна гледка, а полицаите се правят, че не забелязват. Когато се случи да дойдат, те просто им казват да си тръгнат, без да налагат глоби. Моля ви да разпространите снимката, защото никой друг не иска да се ангажира с този проблем.", коментира човекът, който ни подава сигнала..

 

Вижте още:

 

Полицейски патрул на паркомясто за инвалиди

 

Велоалея е станала паркинг в софийския квартал Младост

 

Джиповете в Пловдив си почиват на тротоарите

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.