Gospodari.com получи поредната снимка с пътни нередности. На нея се виждат няколко таксита на столичния бул. "Александър Стамболийски", които са спрели по най-наглия начин, въпреки пътната сигнализация и знака за забранен престой и паркиране.
"Това е всекидневна гледка, а полицаите се правят, че не забелязват. Когато се случи да дойдат, те просто им казват да си тръгнат, без да налагат глоби. Моля ви да разпространите снимката, защото никой друг не иска да се ангажира с този проблем.", коментира човекът, който ни подава сигнала..
Вижте още:
Полицейски патрул на паркомясто за инвалиди
Велоалея е станала паркинг в софийския квартал Младост
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!