Теле пасе на гробищата в Сливен, възмутен човек го снима и псува яко държавата (видео)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.08.2020 11:42
98
0

В социалната мрежа Фейсбук се появи видео от възмутен гражданин на Сливен, на което е записал как теле обикаля гробищния парк в града и пасе цветята от гробовете.

Снимащият мъж е изключително афектиран и не крие това в коментара си зад кадър, в който покрай телето подкарва и кмета на Сливен, че и цялата държава.

Чуйте възмутената му тирада и сами преценете дали пък не е прав!

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.