В социалната мрежа Фейсбук се появи видео от възмутен гражданин на Сливен, на което е записал как теле обикаля гробищния парк в града и пасе цветята от гробовете.
Снимащият мъж е изключително афектиран и не крие това в коментара си зад кадър, в който покрай телето подкарва и кмета на Сливен, че и цялата държава.
Чуйте възмутената му тирада и сами преценете дали пък не е прав!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!