Наш зрител от Пловдив е хванал на снимки уникално паркиране в две ленти. Случката е от главен булевард в жк Тракия.
"Търсихме телефон на "Паркинги и гаражи", но не намерихме. Обадихме са на полицията, но половин час никой не дойде. Шофьорът си изпи кафето, запали си колата и си тръгна без да бъде санкциониран", пише до Gospodari.com човекът, който подава сигнала.

Пращайте ни вашите авторски видеа и снимки през платформата ни Вие ги хващате, ние ги пускаме. Ето я тук!
Вижте още:
Наглец паркира на 2 места за инвалиди
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!