Уникално паркиране в две ленти

Уникално паркиране в две ленти

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
07.07.2015 13:00
101
0

Наш зрител от Пловдив е хванал на снимки уникално паркиране в две ленти. Случката е от главен булевард в жк Тракия.

 

"Търсихме телефон на "Паркинги и гаражи", но не намерихме. Обадихме са на полицията, но половин час никой не дойде. Шофьорът си изпи кафето, запали си колата и си тръгна без да бъде санкциониран", пише до Gospodari.com човекът, който подава сигнала.

 

""

 

Пращайте ни вашите авторски видеа и снимки през платформата ни Вие ги хващате, ние ги пускаме. Ето я тук!

 

Вижте още:

 

Наглец паркира на 2 места за инвалиди

 

Таксита спират безнаказано

 

Велоалея е станала паркинг

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.