Плеймейтката Анна-Мария Чернева шашна Боби от Star Reporters, като му разказа, че когато е в депресия обича да се разхожда из софийските гробища. Това я успокоявало и презареждало.
Теория на конспирацията по плеймейтски (видео)
След това, очевидно преживяваща екзистенциална криза, разказа за нездравия си интерес към гниещи трупове и смъртта като единствено реално нещо в този живот.
Плеймейтката Нора Недкова за биологичната война (видео)
Ние адмирираме това, че се интересува и от други неща, освен тъпите клишета, които съпровождат всяка плеймейтка и даже бихме препоръчали подходяща литература.
Мис Плеймейт 2020: дневник на чумавата година (видео)
За съжаление Анна-Мария не обича да чете книги. Язък!
Пожелаваме й приятни разходки из гробищата, да се пази и да помни, че животът е за да се живее, дори и да е само една илюзия.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!