12-годишно дете оцеля като по чудо след падане от 8-ия етаж в Пловдив

12-годишно дете оцеля като по чудо след падане от 8-ия етаж в Пловдив

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.06.2019 7:59
47
0

Истинско чудо: дете с аутизъм на 12 години оцеля след падане от осмия етаж на жилищен блок в Пловдив, пише Dir.bg.

 

Сигналът е подаден на тел. 112 от бащата на момчето около 16 часа в неделя, като на място веднага е изпратен екип на Спешна помощ.

 

След пристигането си, лекарите са установили, че детето е оцеляло и е в съзнание.

 

Специалистите обясниха, че за щастие най-напред дърво поема удара, който би бил фатален, ако момчето е паднало директно на земята. Детето е настанено в хирургичната клиника в УМБАЛ „Свети Георги“ с гръдно-коремна травма, контузия на главата и няколко счупени ребра.

 

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.