Истинско чудо: дете с аутизъм на 12 години оцеля след падане от осмия етаж на жилищен блок в Пловдив, пише Dir.bg.
Сигналът е подаден на тел. 112 от бащата на момчето около 16 часа в неделя, като на място веднага е изпратен екип на Спешна помощ.
След пристигането си, лекарите са установили, че детето е оцеляло и е в съзнание.
Специалистите обясниха, че за щастие най-напред дърво поема удара, който би бил фатален, ако момчето е паднало директно на земята. Детето е настанено в хирургичната клиника в УМБАЛ „Свети Георги“ с гръдно-коремна травма, контузия на главата и няколко счупени ребра.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!