14-годишно момче намери и върна чанта с крупна сума пари. Добрата новина е от Дупница, предаде БТА.
В чантата е имало общо 5625 лв., уточняват от полицията. Момчето я намерило миналата седмица в пазарска количка в търговски обект. То било с майка си, а когато отворили чантата, видели, че в нея има много банкноти.

Двамата оставили телефон за връзка на касата на търговския обект и занесли чантата в полицейското управление в Дупница. Докато в полицията броели парите, собственикът на чантата се обадил и тя му е била върната с цялата сума пари.
Ученички от Велико Търново върнаха намерени пари (видео)
Служителите на полицейското управление в Дупница поздравяват момчето и майка му за проявената честност и достойнство.
Нека има повече такива примери за доброта и честност! Насърчаваме всеки, който намери загубена вещ, било то скъпа или не, да направи всичко възможно тя да се озове при притежателя си. Правете добро, то се връща!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!