17-годишно момче се е удавило в река Росица

17-годишно момче се е удавило в река Росица

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.06.2019 10:02
78
0

Момче на 17 години е намерено удавено в река Росица, съобщи БНР. То е от великотърновското село Ресен.

 

 

Според очевидци, предишния ден младежът бил забелязан да се къпе в реката. След като вечерта не се прибрал в дома си, родителите му подали сигнал.

 

Момчето е страдало от епилепсия. 

 

Няма данни за насилие, назначена е аутопсия за установяване причината за смъртта.

 

 

Източник: БНР

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.