17-годишното момиче, което изчезна след концерт в сряда, се прибра у дома, съобщи OFFNews.
Стефани Горнишка отишла в районното полицейско управление заедно със своя приятелка вчера. Това информира майка ѝ снощи.
Момичето не е пострадало, но близките ѝ не уточняват какво се е случило. Снощи от полицията се обадили, за да кажат, че Стефани е при тях.
Източник: OFFNews
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!