17-годишното момиче, изчезнало след концерт, се прибра вкъщи

17-годишното момиче, изчезнало след концерт, се прибра вкъщи

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
01.07.2019 13:11
62
0

17-годишното момиче, което изчезна след концерт в сряда, се прибра у дома, съобщи OFFNews.

 

 

Стефани Горнишка отишла в районното полицейско управление заедно със своя приятелка вчера. Това информира майка ѝ снощи.

 

 

Момичето не е пострадало, но близките ѝ не уточняват какво се е случило. Снощи от полицията се обадили, за да кажат, че Стефани е при тях.

 

 

Източник: OFFNews

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.