18-годишна шофьорка уби пешеходец в Стара Загора

18-годишна шофьорка уби пешеходец в Стара Загора

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
03.07.2019 10:55
47
0

59-годишен мъж е бил пометен на кръстовище в Стара Загора от лек автомобил, управляван от 18-годишно момиче, пише Dir.bg.

 

 

Сигналът за катастрофата е подаден вчера около 8.29 часа.  На кръстовището на бул. "Цар Симеон Велики" и ул. "Армейска" младата водачка не пропуснала пешеходеца и го ударила.

 

Мъжът е транспортиран в болница с тежки травми и в критично състояние, като малко по-късно е починал.

 

Шофьорката е тествана с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, като резултатите са отрицателни. В сектор "Пътна полиция" при ОДМВР - Стара Загора е образувано досъдебно производство.

 

 

Източник: Dir.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.