59-годишен мъж е бил пометен на кръстовище в Стара Загора от лек автомобил, управляван от 18-годишно момиче, пише Dir.bg.
Сигналът за катастрофата е подаден вчера около 8.29 часа. На кръстовището на бул. "Цар Симеон Велики" и ул. "Армейска" младата водачка не пропуснала пешеходеца и го ударила.
Мъжът е транспортиран в болница с тежки травми и в критично състояние, като малко по-късно е починал.
Шофьорката е тествана с технически средства за употреба на алкохол и наркотични вещества, като резултатите са отрицателни. В сектор "Пътна полиция" при ОДМВР - Стара Загора е образувано досъдебно производство.
Източник: Dir.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!