2 лева такса "стол" обявиха в столично заведение (снимки)

2 лева такса "стол" обявиха в столично заведение (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
18.06.2019 10:21
61
0

2 лева такса "стол" за хора, които нищо не консумират, обявиха в столично заведение. Снимка на табелата беше споделена във Фейсбук групата "Забелязано в София". 

 

 

""

 

 

"Масата е към кафето. Ако не си клиент, а само да поседнеш, таксата стол е 2,00 лв. Безплатни пейки може да намерите в парка. Хубав ден :)", пише на табелата.

 

 

ЧИНОВНИЦИ РАЗСЛЕДВАТ СКАНДАЛА ОКОЛО ТАКСАТА "НЕЗАЕТ СТОЛ", ГЛОБЯВАТ СОЗОПОЛСКИЯ РЕСТОРАНТ (ВИДЕО)

 

 

Последваха и реакции в социалните мрежи.

 

 

"Ами ако седне старият дядо, дето едвам крета, просто да почине за 10 мин.???? Или викаш ще изгубиш милионите...", пише гневен потребител.

 

 

"Турбо селско е да седнеш в търговски обект, без да консумираш нищо. Тия хора явно са видели бая такива изпълнения", коментира в защита на заведението друг.

 

 

Някои пък приемат нещата и с лека доза хумор: "Много ми харесва, че ако не ти се пие нищо, но все пак искаш да седнеш, можеш да го направиш с чиста съвест срещу два лева!"

 

 

СЛЕД ПРАЗНИЯ СТОЛ СЕ ПОЯВИ ТАКСА "МАСЛО" КЪМ ПЪРЖЕНИТЕ КАРТОФИ В НЕСЕБЪРСКО ЗАВЕДЕНИЕ

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.