Бой и нокаут в мач от НБА (видео)

29.12.2022 г.
17
0

Два от отборите в НБА, които не впечатляват този сезон с играта си „Детройт Пистънс"  и „Орландо Меджик“ показаха бойни умения. В края на втората четвърт Мориц Вагнер буквално бe нокаутиран на паркета от Килиан Хейс.

източник: twitter

Германското крило на "Орландо" изблъска своя френски опонент. Хейс, обаче се ядоса на това действие и от своя страна атакува Вагнер в гръб, като му нанесе удар в тила. Германецът се свлече на земята, а видимо загуби и съзнание за няколко секунди.

Бой и драматична загуба за шампиона в НБА (видео)

Последва меле на паркета, в което се включиха голяма част от играчите и персонала на двата отбора. В крайна сметка съдиите дисквалифицира Хейс и Вагнер, кактo и Хамиду Диало,който пък изблъска германеца в гърба.

Резултата от самия двубой остана на заден план след тези скандални сцени. Но “буталата“ победиха “магьосниците“ със 121:101.