Българските ученици по биология завоюваха 2 сребърни и 2 бронзови медала от Международната олимпиада по биология в Унгария, пише MediaBricks.bg.

Състезанието се проведе от 14 до 21 юли с общо над 300 ученици от 78 държави.

Сребърните медалисти са Десислава Илиева (СМГ, 11 клас) и Здравко Иванов (СМГ, 12 клас). Бронзовите отличия завоюваха Иван Георгиев (НПМГ, 12 клас) и Кирил Тошев (НПМГ, 11 клас).
Ръководители на отбора ни бяха доц. Албена Йорданова, Радослав Александров и Снежанка Томова.
Източник: MediaBricks.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!