4 медала за учениците ни по биология от Международната олимпиада в Унгария (снимки)

4 медала за учениците ни по биология от Международната олимпиада в Унгария (снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.07.2019 9:35
73
0

Българските ученици по биология завоюваха 2 сребърни и 2 бронзови медала от Международната олимпиада по биология в Унгария, пише MediaBricks.bg.

 

 

"Отлично

 

Състезанието се проведе от 14 до 21 юли с общо над 300 ученици от 78 държави.

 

"Отлично

 

Сребърните медалисти са Десислава Илиева (СМГ, 11 клас) и Здравко Иванов (СМГ, 12 клас). Бронзовите отличия завоюваха Иван Георгиев (НПМГ, 12 клас) и Кирил Тошев (НПМГ, 11 клас).

 

Ръководители на отбора ни бяха доц. Албена Йорданова, Радослав Александров и Снежанка Томова.

 

Източник: MediaBricks.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.