41-годишен мъж отвлече момче на 15 години в София

41-годишен мъж отвлече момче на 15 години в София

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
23.06.2019 7:55
60
0

Полицията е задържала 41-годишен мъж, отвлякъл 15-годишно момче, съобщи novini.bg.

 

Вчера следобед в СДВР е получен сигнал, че тийнейджърът е бил качено в автомобил против волята му. Полицейски служители веднага реагирали на сигнала и след бързи оперативно-издирвателни действия задържали извършителя.

 

Самоличността на 41-годишния е установена. Той се представил за служител на СОБТ.

 

Тази сутрин му е предявено обвинение и мярката му за задържане е удължена на 72 часа.

 

 

Източник: novini.bg

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.