Полицията е задържала 41-годишен мъж, отвлякъл 15-годишно момче, съобщи novini.bg.
Вчера следобед в СДВР е получен сигнал, че тийнейджърът е бил качено в автомобил против волята му. Полицейски служители веднага реагирали на сигнала и след бързи оперативно-издирвателни действия задържали извършителя.
Самоличността на 41-годишния е установена. Той се представил за служител на СОБТ.
Тази сутрин му е предявено обвинение и мярката му за задържане е удължена на 72 часа.
Източник: novini.bg
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!