50 лева глоба за гуми с грайфер под 4мм

50 лева глоба за гуми с грайфер под 4мм

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
31.10.2018 13:29
67
0

Започват засилени проверки по пътищата в рамките на акция „Зима”, която стартира на 1 ноември.

 

И тази година традиционната кампания ще протече в три етапа, съобщава Дарик радио.

 

Първият е насочен към състоянието на превозните средства, вторият към пешеходците и толерантното отношение към тях и третият - към безопасното шофиране през зимния сезон.

 

До 15 ноември шофьорите трябва да сменят гумите на автомобилите си.

 

50 лева е глобата за гуми с грайфер под 4 милиметра, посочи директорът на отдел „Пътна полиция“ към Главна дирекция „Национална полиция” Росен Райчев.

 

Той изтъкна, че през миналата година са съставени над 1 милион акта за нарушения.

 

 

Източник: "Профит"

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.