В Димитровград полицейски служител е получил леко нараняване при опит на 74-годишен шофьор да избегне санкция за нарушение. Инцидентът е станал на 5 януари около 13:00 часа, след като автопатрул забелязал автомобил, паркиран в насрещното движение на булевард, пише Darik. При включване в движението колата е пресекла двойна непрекъсната линия.
19-годишен джигит с ТИР избяга от полицията, баща му опита да го скрие
Полицаите установили, че водачът е глобен малко по-рано за неправилно паркиране. При опит да си грътне, за да избегне нова санкция, той закачил крака на старши полицай, след което бил задържан за 24 часа. Съставен му е акт и е образувано досъдебно производство.
Всеки шофьор носи отговорност за действията си на пътя. Опитите за заобикаляне на правилата могат да имат сериозни последици както за водача, така и за околните участници в движението.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!