Автобус срути навес върху шест коли в Несебър

Автобус срути навес върху шест коли в Несебър

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
25.06.2018 13:36
99
0

Навес се срути върху шест автомобила в Стария Несебър. Пострадали няма. За случая съобщи пресцентърът на ОДМВР в Бургас.

 

 

Навесът е паднал около 19.20 ч. днес. Причина за това е автобус, който се е блъснал в една от подпорните греди на конструкцията. Шофьорът е правел маневра и не е забелязал колоната.

 

""

 

 

„В момента, когато навесът на северния паркинг в Стария Несебър се срути, край него нямаше хора, които да бъдат застрашени, а шофьорът на автобуса не е видял гредата и се блъсна в нея, след което остана на място притеснен. Конструкцията притисна намиращите се под нея коли, но върху нито една няма тежки поражения”, разказват  очевдици на инцидента. „Щетите са затиснат капак, драскотини по боята и други от този вид. Надяваме се шофьорите да се разминат с минимални главоболия, като пораженията им бъдат покрити от застрахователи”, казаха още жители на Несебър.

 

 

"" 

 

 

Самата конструкция се намира на паркинга в района на северното пристанище в Стария Несебър. През лятото там е доста оживено. Паркингът е един от най-големите в тази част на града.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.