Баби от Казанлък си направиха рок група, съобщава DW.
Пенсионерките не пеят народни или стари градски песни, а рок, метъл и поп. Новият рок състав носи името "БабсБг", а Queen, Metallica и ABBA са сред любимите им групи.

"Очаквам да взривяваме публиката", споделя баба Донка. Жените казват, че рок музиката е в сърцата им и не се притесняват да правят това, което ги кара да се чувстват млади.

"Възрастта е в душевния мир, който показваш, а не се изразява в някакви цифри в ЕГН-то", допълни от своя страна баба Дочка.
Източник: DW
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!