Баби от Казанлък си направиха рок група (видео и снимки)

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
09.05.2019 8:02
162
0

Баби от Казанлък си направиха рок група, съобщава DW.

 

Пенсионерките не пеят народни или стари градски песни, а рок, метъл и поп. Новият рок състав носи името "БабсБг", а Queen, Metallica и ABBA са сред любимите им групи. 

 

 

""

 

 

"Очаквам да взривяваме публиката", споделя баба Донка. Жените казват, че рок музиката е в сърцата им и не се притесняват да правят това, което ги кара да се чувстват млади.

 

 

""

 

 

"Възрастта е в душевния мир, който показваш, а не се изразява в някакви цифри в ЕГН-то", допълни от своя страна баба Дочка.

 

 

Източник: DW

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.