Днес премиерът Борисов искрено се възхити от един български младеж и по-конкретно от почти магичните му умения да хакне системата на НАП, след като от ГДБОП го нарочиха за извършител на киберпрестъплението.
ОТ ГДБОП СА ЗАДЪРЖАЛИ 20-ГОДИШЕН МЛАДЕЖ ЗА ХАКЕРСКАТА АТАКА В НАП (ВИДЕО)
Той го нарече "вълшебник" и беше напълно убеден, че способностите му са плод на родното образование, въпреки че не бяхме чували у нас да е разкрит филиал на училището за магии "Хогуортс".
Друг кибер-специалист - киберфолклористът Иван Червенков обаче се сети как през 2011 година Бойко Борисов призова студентите в България да грабват гегите и да станат овчари.

И после кажете, че България не се развива с бясни темпове под ръководството на премиера - само за 8 години той успя да превърне овчарите във вълшебници!
"ПОЖАРЪТ" В НАП ПРОТИЧА ПОД ВЕЩОТО НАБЛЮДЕНИЕ НА ЕКСПЕРТИ (КОЛАЖ)
И това ако не е магия!
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!