Поредният гаф с ремонта на ул. "Граф Игнатиев" стана повод за нови шеги в социалните мрежи. След като столичният кмет Йорданка Фандъкова обясни, че причина за надигналата се настилка е топлото време през последните дни, във фейсбук се появи "Царски пищов" с възможни отговори за всеки гаф покрай некачествените ремонти.

Източник: Фейсбук на Светлозар Алексиев
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!