Служител по чистотата демонстрира колко добре си е свършила работата като отпива вода от тоалетната в компания в китайската провинция Шандун, пише DailyMail.
Новината стига до нас след публикуването на 32-секундно видео, запечатало случката, което стана вайръл в социалните медии и предизвика разпалени коментари.
В кадрите се вижда как млада жена коленичи до клекалото и пълни пластмасова чашка, от която впоследствие отпива пред погледите на група хора, за които се предполага, че са мениджъри.
Жената отпива от чашката без каквото и да е смущение и после обяснява постъпката си, че по този начин сама се амбицира да работи още по-старателно.
В коментарите под публикацията се казва, че постъпката на служителката е меко казано безотговорна, що се отнася до пандемията от коронавируса.

Друг потребител пък заявява:
"Защо не поканите и шефовете Ви да се присъединят към експеримента?"
Мнозина се възмущават от вероятността служителката да е била принудена от работодателите си да извърши този унизителен и рискуващ здравето ѝ жест. Като дори това да не е така, коментаторите са на мнение, че началниците не бива да допускат служителят им да постъпва така.
От компанията, озаглавена "Zhong Cheng Fertiliser Technology", са обявили, че видеото навярно е публикувано от техен клиент, който се е впечатлил от действията на работничката г-жа Лю.

Според тях Лю практикува пиенето на вода от тоалетната при подобни случаи в продължение на две години, откакто за първи път е "преодоляла психологическите си бариери".
"Тя е пример за нас. Действията ѝ доказват, че тя върши работата си на най-високото възможно ниво."
Източник: DailyMail
Снимки и видео: Weibo



За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!