Делян Добрев напуска парламента, внесе заявление за прекратяване на правомощията си

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
22.06.2026 15:40
57
0

Делян Добрев е подал заявление за прекратяване на правомощията си като народен представител в 52-рото Народно събрание.

Документът е бил внесен в деловодството на парламента днес, като се очаква оставката му да бъде разгледана и подложена на гласуване от депутатите в пленарна зала през настоящата седмица.

България е близо до излизане от „сивия списък“ за пране на пари на FATF

Решението идва дни след като Добрев обяви, че се оттегля от парламентарната група на ГЕРБ-СДС. Това стана по време на среща с младежката структура на партията в Раковски в събота.

С подаденото заявление Добрев предприема следващата стъпка към окончателното си напускане на Народното събрание.

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.