Делян Добрев е подал заявление за прекратяване на правомощията си като народен представител в 52-рото Народно събрание.
Документът е бил внесен в деловодството на парламента днес, като се очаква оставката му да бъде разгледана и подложена на гласуване от депутатите в пленарна зала през настоящата седмица.
България е близо до излизане от „сивия списък“ за пране на пари на FATF
Решението идва дни след като Добрев обяви, че се оттегля от парламентарната група на ГЕРБ-СДС. Това стана по време на среща с младежката структура на партията в Раковски в събота.
С подаденото заявление Добрев предприема следващата стъпка към окончателното си напускане на Народното събрание.
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!