9-годишно момиченце е настанено за лечение в УМБАЛ-Стара Загора след тежка катастрофа до павелбанското село Габарево, съобщава "Дарик".

Детето е с черепно-мозъчна травма и има опасност за живота му.
ДЕТЕ НА 2 ГОДИНИ И МЛАД МЪЖ ПОЧИНАХА ПРИ КАТАСТРОФА, В БОЛНИЦА Е ДРУГО ДЕТЕ
Лек автомобил, управляван от 36-годишна жена, излязъл от пътното платно и се блъснал в дърво. В резултат на удара, водачката получила натъртване в областта на главата. Жената е прегледана и освободена. Тестът с дрегер на шофьорката бил отрицателен.
СЛЕД КАТАСТРОФА С ДЕТЕ, ИСКАТ ОБЕЗОПАСЯВАНЕ НА ПЕШЕХОДНАТА ПЪТЕКА НА БУЛ."ЦАР БОРИС III"
С опасност за живота обаче е пътуващото в колата 9-годишното момиченце.
Източник: Дарик
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!