Дете се бори за живота си след тежка катастрофа край Павел баня

Дете се бори за живота си след тежка катастрофа край Павел баня

Всичко от Gospodari.com
Gospodari.com
26.06.2019 10:19
55
0

9-годишно момиченце е настанено за лечение в УМБАЛ-Стара Загора след тежка катастрофа до павелбанското село Габарево, съобщава "Дарик".
 

 

""

 

 

Детето е с черепно-мозъчна травма и има опасност за живота му.
 

 

ДЕТЕ НА 2 ГОДИНИ И МЛАД МЪЖ ПОЧИНАХА ПРИ КАТАСТРОФА, В БОЛНИЦА Е ДРУГО ДЕТЕ

 



Лек автомобил, управляван от 36-годишна жена, излязъл от пътното платно и се блъснал в дърво. В резултат на удара, водачката получила натъртване в областта на главата. Жената е прегледана и освободена. Тестът с дрегер на шофьорката бил отрицателен.

 

 

СЛЕД КАТАСТРОФА С ДЕТЕ, ИСКАТ ОБЕЗОПАСЯВАНЕ НА ПЕШЕХОДНАТА ПЪТЕКА НА БУЛ."ЦАР БОРИС III"

 

 

С опасност за живота обаче е пътуващото в колата 9-годишното момиченце.
 

 


Източник: Дарик

 

 

Коментирай

За да коментираш, трябва да влезеш
в профила си или да се регистрираш!

Вход / Регистрация

Трябва да влезеш в профила си, за да използваш тази функционалност.