Фен на "Джурасик парк" забеляза намесата на човешка ръка при преместването на опашката на единия от рапторите в прословутата сцена "Раптори в кухнята" във филмовата класика от 1993 година, пише LadBible.
Споделяйки клипа в Reddit, потребител, наречен u / Unicorn-Shaman, написа: "В Джурасик Парк (1993) има сцена, в която рапторът отваря вратата към кухнята и можете да забележите как оператор хваща опашката на динозавъра."
И се оказва, че много други не са го осъзнали, въпреки че са гледали филма безброй пъти в живота си.
"Една от най-емблематичните сцени в киното. Саундтракът на Уилямс и интензивността на сцената не може да бъде съпоставен с нищо друго. И операторът просто я уби. Добре направено! Това е смешно!"

Друг написа: "Гледал съм това толкова пъти с течение на годините до ден днешен, дори и по телевизията. Никога не съм го забелязал!"
Друг добави: „Струва ми се, че това е още едно свидетелство за това колко добър филм е всъщност. Можеше да е всичко друго и бих се доверил като дете.“

Четвърти се пошегува: "Какъв идиот, да не би да иска да го ухапе?"
Видео и снимки: YouTube/Universal
За да коментираш, трябва да влезеш
Вход / Регистрацияв профила си или да се регистрираш!